Na to moja cała klasa: - NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!! (ku**o) <- to było po cichu

Facet od muzyki nigdy nie robił niezapowiedzianych kartkówek, aż pewnego dnia wchodzi wkurzony do klasy i mówi wyjmujemy karteczki. Jęk... nigdy nie robił nie zapowiedzianych kartkówek. Podzielił nas na dwie grupy... Jęk... WTF? nigdy nei dzielił nas na grupy. Aż w końcu mówi: grupa pierwsza rysuje choinke a druga panią mikołajową... SZOK lol

Facet od PO gadać zaczyna o stanie wojennym i mówi coś o tym, że przydało by się gdyby i dziś wprowadzona była godzina policyjna, mająca na celu legitymowanie młodzieży po 20 godzinie. A u nas koleś mówi: tak i czołgi by jeździły po ulicach...

Lekcja niemca uczymy zadawać się pytania: Bist Du Anna? (czy ty jesteś anna?) a my czytaliśmy "W [rasowa klacz] Anna..."

***
To samo na angielskim: Who is Steve?, a my: ch.ji stiv

***
Lekcja polskiego. Temat wypracowania: Co byś zrobił, gdybyś miał 53 minuty do końca życia. Oto propozycje:
4.Pożarłbym lodówke z kablami
3.ulepiłbym bałwana
2.pobiłbym dyrektorkę
1.wciągnąłbym konia nosem a potem go trawił...

Bushmen (Korea) 2-0 Piotrek89(Irlandia)
Mecz zdecydowanie pod moje dyktando, przeciwnik pod koniec spotkania starał sie zmienić rezultat, jednak z jego ataków nic nie wynikło....

Bushmen (Korea) 2-2 Piotrek89(Irlandia) (po dogrywce 3-2)
W tym meczu, moja obroną miała formę, jak by grali w nowy rok... 4 podstawowych obrońców niebieskie strzałki... Piotrek w tym meczu 2 razy wychodził na prowadzenie, ja ciągle goniłem wynik. Udalo mi sie doprowadzić do remisu w 80 minucie, jak zwykle niezawodny Ji Sung wpadł z piłka do bramki Mecz rozstrzygnęła dogrywka w której byłem minimalnie lepszy..

Bushmen(Korea) 0-2 Piotrek89(Iralndia)
Przewaga Piotrka przez cały mecz, udokumentował ją dwiema bramkami.

Bushmen (Korea) 1-0 Piotrek89(Irlandia)
Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Na początku drugiej połowy, Killbane dostaje drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną, która ułożyła mecz. Korea ciągle atakowała, jednak bramka padła dopiero w 85 minucie, po rzucie rożnym.

strzały 21:1
WItam spotkanie dosc ciekawe na pierwsza bramke kibice musieli czekac az do 32 drugiej minuty kiedy do M.Dialla pakuje bramke na 1:0 bramkazd Korei był w wybitnej formie i ratował sytuacjie sam na sam wielokrotnie ale jeszcze przed przerwa M.Dialla strzela swoja druga bramke w meczu.Koniec pierwszej czesci spotkania.

Drguga połowa równiez pod dyktando drużyny Mali zadko druzyna Korei odgryzała sie.
Napór Mali doprowadził do kolejnych bramek w 50, 66,i 79 wszystkie w wykonaniu M. Dialli to jest jego 9 gol w rozgrywkach. Miedzy czasie 2 graczy drużyny KOrei otrzymało czerwone kartki.
Wyniki 5:0 dla MAli
Dzieki

gAc4:0Mefistofel86
Korea:Mali
Strząły 18:3

Mecz bardziej zaciety drużyna MAli dobrze broniła sie do w pierwszej połowie co doprowadziło do wyniku bezbramkowego.
Druga połowa zdecydowanie pod dykando druzyny korei Co zaoowocowało juz w 46 min meczu kiedy to Chun Soo strzala bramke na 1:0, to widocznie podłamało skrzydła druzynie Mali i bramki pozniej padały w 68 minucie Ji SOng na 2:0 w 72 min ten sam zawodnik na 3:0 i w 81min Jung hWan strzela na 4:0

bramki : 41 Ji Sung 61 Iversen 63 Jean Jing 71 Ji Sung 89 Jean Jing

Mecz do przerwy pod dyktando Norwegi ale to gospodarze obejmuja prowadzenie w strzalch do przerwy 2-6 dla Norwegow . Po Przerwie mecz zaczal sie na dobre akcja za akcje z jednej i drugiej strony do remisu doprowadza iversen ale pozniej to Korea pokazuje swoja ofensywna moc i po skladnych akcjach zdobywa 3 bramki i wygrywa 4-1 na koniec w strzalach 11-10 .
Dzieki powodzenia dalej

HIMEN - Macho_21 ( Korea-Polska )

wynik 5-0 Win HIMEN

bramki: 18,66,88 Ji Sung ; 43,73 Chun

Mecz calkowicie pod dyktando gospodarzy dyktowali warunki polska jedynie probowala po kontrach w strzalach pomeczowych 11-4 dla Korei pewne kolejne zwyciestwo w drodze na sam szczyt Oby tak dalej.
Dzieki za meczyk Powodzenia

Źródło: ru.weol.pl/forum/viewtopic.php?t=7398

Temat: Rozgrywki eliminacyjne, grupa 09, admin lincoln
" />Nowaxis(Korea Pd.) 6:0 pokrzywka(Japonia)

Mecz pod całkowite dyktando koreańczyków. Japonia nie oddała chyba żadnego strzału na bramke mojego bramkarza. Korea wykorzystywała całkowicie wszystke prezenty Japonczykow i nie pozostawiali zludzen bramkarzowki Japoni.Pierwsze koty za płoty są 3pkt dzieki

Nowaxis(Korea Pd.) 4:1 lopo(Belgia)

Mecz podobny jak wyżej chociaz rywal trafil raz do mojej siatki po rzucie roznym tak mecz pod dyktando azjatow caly czas napierali na bramke Belgi i nie pozwolili im nawet odetchnac na chwile dobre spotkanie Chun Soo i Ji Sunga jak zawsze mozna bylo na nich polegac moglo byc wiecej lecz brakowalo szczescia dzieki za mecz
Źródło: ru.weol.pl/forum/viewtopic.php?t=7397

Temat: 2 Kolejka I Ligi [S2-L1]
" />Niedzwiedzie Polarne - The Chosen Ones

EloZiomKonin 2:1 andzi

W sumie cały czas przeważałem, miałem kilka składnych sytuacji. Strzelam pierwsza bramkę, potem drugą. Pod koniec pierwszej polowy andzi strzela bramkę na 2:1. Druga polowa nudna. Miałem 2 100% sytuacje. Raz trafiam w słupek i piłka toczy sie po linii i wybijają obrońcy, a druga to strzał w polu karnym i piłka odbija sie od jakiegoś obrońcy.

wasiak 4:0 Aros

Pierwsze 20 minut calkowicie pod dyktando Arosa. Mial kilka sytuacji, z ktorych powinna pasc bramka. Pozniej gra sie wyrownala. Pierwsza bramke strzela Dos Santos i Tunezja prowadzi. Aros zmienia taktyke na bardzo ofensywna, ale to juz tylko moi pilkarze strzelali bramki z kontr. Korei zabraklo skutecznosci w tym meczu, bo okazji miala na prawde sporo.

Prz3m4s 2:1 Wisełka

Na początku mam przewagę, bramka w 20 minucie z rzutu wolnego. W 35 minucie dostaje czerwoną kartkę, a po tym faulu przeciwnik strzela bramkę, również z rzutu wolnego. Potem ataki Wisełki. W drugiej połowie gra się wyrównała, ale to mi udało się strzelić zwycięską bramkę. W strzałach 6-7.

KrecikGKS 1:0 justyn

Mecz wyrównany.Gracze Peru częściej atakowali skrzydłami ogólnie zagrali kombinacyjnie.Koreańczycy raczej przez środek gdzie brylował gracz MU - Park Ji Sung..właśnie bo jego podaniu w doliczonym czasie gry zza plecy obrońców bramkę zdobył Hwan,który przewracając się naciskany trafił.Ten sam zawodnik powinnien zdobyć bramkę ok.75 minuty ale na pustą bramkę nie trafił z 7 metrów...Justyn strzelał więcej ale albo było to blokowane albo niecelne.Najlepsza sytuacja po kornerze gdzie mój obrońca na współkę z bramkarzem wybijają piłkę z lini bramkowej.Jednak klęska w BMC tak źle na mnie nie podziałała .. Pozdro.

Źródło: ru.weol.pl/forum/viewtopic.php?t=3387